Новини

ЯК ОТРИМАТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА ДИТЯЧИЙ САДОК?

Плануєте відкрити дитячий садок або може вже відкрили та тепер перед вами стоїть питання чи потрібно отримувати ліцензію та як це зробити? Тоді це стаття для вас. Розглянемо відповіді на ці питання. Чи потрібно отримувати ліцензію на дитячий садок? В Україні освітня діяльність підлягає ліцензуванню, в тому числі і діяльність у сфері дошкільної освіти. Тому

Для вас ми розширяємо свої можливості

АО «Гребенюк і Сюренко» підписали партнерський договір з ТОВ «КОНСАНТА».
ТОВ «КОНСАНТА» — консалтингова компанія, яка заснована спеціалістами-керівниками комерційних/державних банків та приватних компаній.

Купили житло вперше? Поверніть собі сплачений «пенсійний» збір.

Якщо ви купили квартиру за договором купівлі-продажу, то при укладенні такого договору ви сплачували 1% збору на обов’язкове пенсійне страхування від вартості покупки, зазначеної в договорі. Однак не кожен знає, що має право на повернення такого збору.

Гребенюк і Сюренко не допустили демонтаж вхідних груп у нежитлових приміщеннях.

ОСББ в 2017 році звернулося до суду з позовом до ТОВ про приведення нежитлових приміщень, які знаходяться на першому поверсі багатоквартирного будинку, в належний стан відповідно до проектної документації шляхом демонтажу влаштованих ТОВ окремих входів.

Компенсація за авто при поділі його між подружжям

Мова йде про поділ майна подружжя, а саме автомобіля, який був придбаний у шлюбі та є спільною сумісною власністю подружжя. В подальшому таке авто було продано одним з подружжя без згоди іншого. В такому випадку останній має право на отримання компенсації за частину автомобіля від того з подружжя, який продав автомобіль.

Отримайте безкоштовну юридичну консультацію