Новини

Для вас ми розширяємо свої можливості

АО «Гребенюк і Сюренко» підписали партнерський договір з ТОВ «КОНСАНТА».
ТОВ «КОНСАНТА» — консалтингова компанія, яка заснована спеціалістами-керівниками комерційних/державних банків та приватних компаній.

Купили житло вперше? Поверніть собі сплачений «пенсійний» збір.

Якщо ви купили квартиру за договором купівлі-продажу, то при укладенні такого договору ви сплачували 1% збору на обов’язкове пенсійне страхування від вартості покупки, зазначеної в договорі. Однак не кожен знає, що має право на повернення такого збору.

Гребенюк і Сюренко не допустили демонтаж вхідних груп у нежитлових приміщеннях.

ОСББ в 2017 році звернулося до суду з позовом до ТОВ про приведення нежитлових приміщень, які знаходяться на першому поверсі багатоквартирного будинку, в належний стан відповідно до проектної документації шляхом демонтажу влаштованих ТОВ окремих входів.

Компенсація за авто при поділі його між подружжям

Мова йде про поділ майна подружжя, а саме автомобіля, який був придбаний у шлюбі та є спільною сумісною власністю подружжя. В подальшому таке авто було продано одним з подружжя без згоди іншого. В такому випадку останній має право на отримання компенсації за частину автомобіля від того з подружжя, який продав автомобіль.

Гребенюк і Сюренко не допустили проведення перевірки Генпрокуратурою

Адвокати АО «Гребенюк і Сюренко» захистили інтереси крупного експортера сільськогосподарської продукції у спорі з Генеральною прокуратурою України щодо проведення позапланової перевірки.

Отримайте безкоштовну юридичну консультацію